Z fotogalerie ...


Náves
Image Detail
Křížek
Image Detail

       Už devátý ročník nesměřických slavností se uskutečnil u koupaliště v Nesměřicích. V sobotu 29. června se konal další ročník soutěže v požárním útoku O pohár starosty města Zruče nad Sázavou, kterého se zúčastnilo 11 mužských a 5 ženských družstev ze sborů dobrovolných hasičů.

       Letošní soutěž ovládla domácí družstva. V kategorii mužů zvítězili hasiči z Nesměřic s časem 24,35 vteřin, na druhém místě skončilo družstvo z Hulic (s časem 28,09) a pohár za třetí místo si odnesli hasiči z Blažejovic (čas 28,31). Kategorii žen vyhrály hasičky z Hulic (27,62), druhé místo připadlo ženám z Nesměřic (28,85) a na třetím místě se umístilo družstvo z Chabeřic (29,37). Diplomy a poháry za skvělé výkony v hasičské soutěži převzali dobrovolní hasiči z rukou starosty města Zruč nad Sázavou Mgr. Martina Hujera a starosty SDH Nesměřice Jindřicha Šťastného. Po vyhlášení výsledků pokračovaly slavnosti koncertem čechtické kapely Eksploze. Připraven byl i program pro děti, které se mohly po celý den vyřádit v dětském koutku při sportovních a tvořivých aktivitách. Dospělí mohli využít novinky v sortimentu občerstvovacího stánku a ochutnat z nabídky míchaných koktejlů.

       SDH Nesměřice děkuje za podporu: městu Zruč nad Sázavou a technickým službám, panu Františkovi Smržovi – Polysan, s.r.o., Jiřímu Přenosilovi – Kovomont, s.r.o., Jiřímu Kufrerovi – Pokrývačství, Josefu Vlčkovi – Zednické a stavební práce, a moderátorce celé akce paní Evě Znamenáčkové za profesionální výkon.

 

Lenka Křížová